Ukelele voor leerkrachten
Specialiteiten, Zelf aan de slag
Ukelele voor leerkrachten
Aangeboden door: De Nobelaer
Je klas verrassen met een onverwacht staaltje muzikaliteit? Na het volgen van deze korte cursus ukelele ben je in staat om jezelf al zingend op ukelele te begeleiden. Muziek in de klas zal nooit meer hetzelfde zijn.
Inschrijfformulier:
Voor dit losse aanbod kunt u zich het hele jaar inschrijven. Vul het formulier in en wij vervolgens z.s.m. contact met u op voor de definitieve inplanning.
Evaluatieformulier:
Heeft u als leraar Ukelele voor leerkrachten bijgewoond? Zou u dan het evaluatieformulier willen invullen?
Inhoud
onbekend, niet ingevuld of nvt
Vakdocent
De cursus bestaat uit tien lessen van een uur. De groep moet uit minimaal zes en maximaal tien personen bestaan. Dat mogen leerkrachten van dezelfde school zijn, maar er kunnen ook leerkrachten worden samengevoegd. De lessen worden op school gegeven. Een vakdocent van De Nobelaer verzorgt deze lessen op school. Stimuleert de competentie: creërend vermogen.
Duur: 10x60 minuten.
Beschikbaar voor
Etten-Leur
Locatie
onbekend, niet ingevuld of nvt
Onderwijstype
Primair onderwijs | Voortgezet onderwijs
Doelgroep
Leerkrachten
Periode
Het hele schooljaar.
Duur
10 x 60 minuten
Prijs
€120,- per deelnemer inclusief lesboek en lesmateriaal
Aanbieder
Contact
Programma
Specialiteiten, Zelf aan de slag
Discipline
Specialiteiten
Extra informatie
onbekend, niet ingevuld of nvt